Alphanova Bebe delikatny z szampon dla dzieci i niemowląt z hydrolatem rumiankowym, ekstraktem z nagietka i lilii wodnej, 200 ml
- Alphanova Bebe delikatny z szampon dla dzieci i niemowląt z hydrolatem rumiankowym, ekstraktem z nagietka i lilii wodnej. Ułatwia rozczesywanie, pozostawia włosy lśniące i miękkie, nie szczypie w oczy.
Alphanova Bebe delikatny z szampon dla dzieci i niemowląt z hydrolatem rumiankowym, ekstraktem z nagietka i lilii wodnej.
ALPHANOVA Bebe to gama dermokosmetycznych hypoalergicznych kosmetyków stworzona specjalnie do pielęgnacji noworodków, niemowląt oraz dzieci. Nasze atuty, to naturalna formuła, opatentowane składniki oraz certyfikaty. Opracowywane i produkowane na Prowansji z należytą starannością przez francuskich specjalistów, są dowodem na to, że stworzenie naturalnych, ekologicznych kosmetyków dla Dziecka, jest możliwe!
Bardzo delikatny szampon z ekstraktami z upraw ekologicznych do wszystkich rodzajów włosów. Kremowa formuła zawierająca zawiera ekstrakty z lilii wodnej, rumianku oraz nasturcji. Gliceryna roślinna i ekstrakt z mydlnicy lekarskiej zapobiegają wysuszaniu skóry i włosów przez twardą wodę. Ułatwia rozczesywanie, pozostawia włosy lśniące i miękkie, nie szczypie w oczy.
Jest szczególnie łagodny i może być stosowany do częstego mycia włosów przez całą rodzinę.
Ekologiczny i ekologiczny kosmetyk certyfikowany przez ECOCERT Greenlife zgodnie z referencją ECOCERT
Główne składniki:
- hydrolat rumiankowy BIO - działanie łagodzące, gojące, przeciwzapalne, antybakteryjne, regenerujące, antyseptyczne, antyalergiczne
- ekstrakt z nagietka - działanie regenerujące, przeciwzapalne, bakteriobójcze
- ekstrakt z lilii wodnej BIO - łagodzi i uspokaja
- ekstrakt z nasturcji - łagodzi podrażnienia oraz przyspiesza gojenie się ran
- ekstrakt z mydlnicy lekarskiej - działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne
- gliceryna roślinna - łagodzi i nawilża
- bisabolol - działa antybateryjnie, przeciwzapaleniowo, jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę
Sposób użycia: Nakładaj na dłoń, a następnie na zwilżoną główkę dziecka. Delikatnie masuj. Spłucz ciepłą wodą.
Skład: Aqua, Anthemis nobilis (Chamomille) flower water*, Ammonium lauryl sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl betaine, Decylglucoside, Bisabolol, Calendula officinalis flower extract, Nuphar luteum root extract*, Saponaria officinalis extract, Tropaeolum Majus Extract, Parfum, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Benzoic acid, Citric acid.
* pochodzenia naturalnego
* z upraw ekologicznych
99.1% składników pochodzenia naturalnego**
Formuła opracowana specjalnie, aby zminimalizować ryzyko alergii
Pojemność: 200 ml