eco cosmetics AfterSun balsam po opalaniu z rokitnikiem i aloesem 75 ml

eco cosmetics AfterSun balsam po opalaniu z rokitnikiem i aloesem 75 ml

  • Balsam po opalaniu, szczególnie odpowiedni dla skóry wrażliwej. Zawiera ekstrakt z aloesu, który odświeża i chłodzi skórę po opalaniu. Rokitnik pomaga skórze zregenerować się i odzyskać miękkość. Wspomaga efekt doskonałej, długotrwałej opalenizny.
33,99 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Dostępny
Dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać później, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Balsam po opalaniu, szczególnie odpowiedni dla skóry wrażliwej. Zawiera ekstrakt z aloesu, który odświeża i chłodzi skórę po opalaniu. Rokitnik pomaga skórze zregenerować się i odzyskać miękkość. Wspomaga efekt doskonałej, długotrwałej opalenizny. Kosmetyk wegański. 75 ml Kosmetyk wegański wpisany na listę Vegan Society (Ref. 019475). Certyfikat ekologiczny: Kosmetyk posiada certyfikat ECOCERT i nie zawiera jakichkolwiek syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących. 100% składników jest pochodzenia naturalnego. 99,2% składników roślinnych pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych. 25,4% wszystkich składników pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych. Skład INCI: Aqua, Glycine Soja Oil*, Glyceryl Stearate Citrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Olea Europaea Fruit Oil*, Glycerin, Theobroma Cacao Butter*, Butyrospermum Parkii Butter*, Hippophae Rhamnoides Extract*, Punica Granatum Extract*, Sesamum Indicum Oil*, Simmondsia Chinensis Oil*, Hippophae Rhamnoides Oil*, Olea Europaea Leaf Extract*, Aloe Barbadensis Gel*, Alcohol, Squalane, Camelia sinensis Extract*, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Sodium PCA, Lecithin Hydrogenated, Sodium Lactate, Tocopherol, Bisabolol, Parfum, Limonene, Linalool, Citronellol * Składniki oznaczone * pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych. Kosmetyki przeciwsłoneczne i po opalaniu eco cosmetics to: ➜ Pierwsza seria produktów ochrony przeciwsłonecznej wyprodukowana z certyfikatem neutralizowania emisji CO2 ➜ Działają natychmiast po nałożeniu ➜ Ochrona mineralna, w 100% pochodzenia naturalnego ➜ W 100% wolne od syntetycznych filtrów przeciwsłonecznych ➜ 100% składników pochodzenia naturalnego ➜ Wodoodporne ➜ Nie zawierają syntetycznych środków barwiących, zapachowych i konserwujących ➜ W 100% wegańskie ➜ Nie zawierają PEG, SLS i parabenów ➜ Do produkcji nie wykorzystano nanotechnologii ➜ Bez GMO ➜ Nie testowane na zwierzętach

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
eco cosmetics GmbH & Co. KGWięcej
Adres: Hildesheimerstr. 353Kod pocztowy: 30880Miasto: LaatzenKraj: NiemcyAdres email: info@eco-naturkosmetik.de
Kod producenta
ec.C557
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 1339 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2025-02-05
wszytko ok Polecam
2025-01-13
OK
pixelpixel