So Bio ALOE VERA matująca woda micelarna do oczyszczania twarzy i demakijażu z aloesem, oczarem i limonką do cery mieszanej i tłustej 500 ml
So Bio ALOE VERA matująca woda micelarna do oczyszczania twarzy i demakijażu z aloesem, oczarem i limonką do cery mieszanej i tłustej 500 ml
So Bio ALOE VERA matująca woda micelarna do oczyszczania twarzy i demakijażu z aloesem, oczarem i limonką do cery mieszanej i tłustej 500 ml
So Bio ALOE VERA matująca woda micelarna do oczyszczania twarzy i demakijażu z aloesem, oczarem i limonką do cery mieszanej i tłustej 500 ml

So Bio ALOE VERA matująca woda micelarna do oczyszczania twarzy i demakijażu z aloesem, oczarem i limonką do cery mieszanej i tłustej 500 ml

  • So Bio matująca woda micelarna do oczyszczania twarzy i demakijażu z aloesem, oczarem i limonką do cery mieszanej i tłustej doskonale usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Polecany w szczególności do cery mieszanej lub tłustej.

49,99 zł

brutto / 1szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
Możesz kupić za pkt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Dostępny
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Dostępny
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać później, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Po zakupie otrzymasz pkt.

So Bio matująca woda micelarna do oczyszczania twarzy i demakijażu z aloesem, oczarem i limonką do cery mieszanej i tłustej

Ten delikatny płyn micelarny z sokiem z aloesu, wodą z oczaru wirginijskiego oraz olejkiem eterycznym z limonki doskonale usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Polecany w szczególności do cery mieszanej lub tłustej. Usuwa makijaż jednym gestem, bez potrzeby spłukiwania. Oczyszczająca i matująca woda micelarna SO BIO eliminuje także nadmiar sebum i działa tonująco. Skóra jest czysta i świeża, doskonale oczyszczona, widocznie zdrowsza.

Stosowanie: Rano i wieczorem nałożyć odrobinę wody na wacik lub chusteczkę i usunąć makijaż oraz zanieczyszczenia kolistymi ruchami. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Nie ma potrzeby spłukiwania.

Skład: Aqua (Water), Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water*, Glycerin, Polyglyceryl-4 Caprate, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Sodium Levulinate, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Zinc PCA, Sodium Benzoate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Limonene, Lactic Acid, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil*, Linalool, Citric Acid, Citronellol *składniki pochodzące z rolnictwa ekologicznego

Pojemność: 500 ml

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
LEA NATURE SERVICESWięcej
Adres: 23 Avenue Paul LangevinKod pocztowy: 17183Miasto: PerignyKraj: FrancjaAdres email: contact@leanature.com
Symbol
3517360011166
Kod producenta
SOB.1166
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.9 / 5.0 1323 opinii
pixelpixel